توسعه برنامه هاي کاربردي تحت وب

 

ارائه برنامه هاي پيشرفته کاربردي تحت وب يکي از کارهايي است که ما انجام مي دهيم!

با بيش از ۱۰ سال تجربه در طراحي، توسعه و پشتيباني از نرم افزارهاي کاربردي تحت وب و بيش از 50 پروژه کامل براي مشتريان در استان هاي مختلف، شرکت فرا ايده پرداز آماده تحقق بخشيدن به پروژه هاي بلند پروازانه و پيچيده است.

 

با شرکت فرا ايده پرداز شما قادر خواهيد بود :

  

  • برنامه هاي کاربردي تحت وب، با کارايي بالا و با توجه به نياز خود داشته باشيد.
  • با ساختار هوشمندانه و باز برنامه هاي کاربردي تحت وب ما، راه حل هاي جامع براي نياز خود داشته باشيد.
  • با قابليت نگهداري بالاي محصولات ما هزينه هاي خود را کاهش دهيد.
  • ارتباط تنگاتنگ خود را در زمان طراحي محصولات با ما حفظ کنيد.
  • با توجه به متخصصين ما در بخش تضمين کيفيت، محصولاتي شايسته و با پايداري بالا داشته باشيد.
 

در راه يک برنامه موفق

برنامه ريزي و کنترل خدمات

تعهد ما براي همکاري دراز مدت به صورت سرويس رساني کامل و پشتيباني تمامي جنبه هاي توليد و پياده سازي است. ما معتقد به شفافيت کامل در فعاليت ها، مديريت کامل و صحيح پروژه ها و ارتباط تنگاتنگ با مشتري هستيم.

چشم انداز پروژه

در اولين قدم ما با بحث در مورد پروژه به درک نيازهاي کسب و کار، اهداف و الزامات پايه اي مي پردازيم.

اگر شما در حال حاضر پروژه اي داراي مستندات لازم داشته باشيد، تحليلگران ما برآوردهاي زماني و هزينه هاي آن را پيشبيني خواهند کرد. 

تحليل کسب و کار،
معماري نرم افزار و طرح اوليه

از اولين مراحل پروژه شرکت فرا ايده پرداز با تحليل دقيق خود و با توجه به دانش و ديد مناسبي که از آناليز دارد، يک معماري قابل گسترش و باز را براي توسعه نرم افزارهاي کاربردي و با کارايي بالا، براي آن نوع از کسب و کار ارائه مي نمايد.

 

 

تضمين کيفيت

 يک گام ضروري در هر روال توسعه نرم افزار اطمينان از کيفيت محصول ارائه شده مي باشد.

روند تضمين کيفيت و تست نرم افزار هاي ما مطابق با استاندارهاي پذيرفته شده جهاني است تا بتوانيم محصولي با حداکثر کيفيت را ارائه نماييم.

 

گسترش

 به محض اينکه پروسه توسعه نرم افزار به پايان رسيد، مهندسين نرم افزار شرکت فرا ايده پرداز روشهايي را براي تست قابليت هاي نرم افزار آماده انتشار گسترش مي دهند.

 

 

 

نگهداري و پشتيباني

شرکت فرا ايده پرداز براي نرم افزارهاي تحويل داده شده، پشتيباني و نگهداري بلند مدت ارائه مي دهد. ما براي پشتيباني و نگهداري برنامه ريزي هاي چند سطحي پشنهاد مي کنيم.

مشاوره فناوري

اگر شما ايده اي براي پروژه خود و نگراني هايي درباره نحوه پياده سازي آنها داريد. ما براي انتخاب تکنولوژي مناسب، شما را راهنمايي خواهيم کرد.

مرکز تحقيق و توسعه شرکت فرا ايده پرداز به طور مداوم تحقيقات و چهارچوبها و تکنولوژي هاي جديد و خلاقانه توسعه را بررسي کرده و روشهاي بهينه و مطابق با نياز مشتريان را براي پيشبرد بهتر و سريعتر کارها به آنها پيشنهاد مي کند.

 

تجربه کاربران

ما توجه ويژه اي به طراحي رابط کاربري و کاربردي بودن محصولات داريم. که اين مهم از طريق تست ها و نمونه هاي اوليه جامع براي ما محقق مي شود.

 

 

توسعه

ما با توسعه وب به صورت بدون وقفه، مستمر و شفاف از طريق سامانه هاي چرخه زندگي، کنترل و ديد بهتري نسبت به روند کار داريم. با ادغام بهترين متدولوژي ها، فناوري ها و ابزارهاي در خور توسعه و مديريت پروژه و متخصصان مجرب، با کيفيت ترين راه حل هاي تحت وب را براي کاربردهاي از توسعه دهنده به مشتري ارائه مي دهيم.

 

ادغام

عملکرد قوي يک برنامه کاربردي تحت وب از طريق قابليت تعامل آن با خدمات و منابع داده آنلاين شناخته مي شود. زماني که نياز به ارتباط درون يافته با سرويس هاي تحت وب و برنامه هاي ديگر  ( شبکه هاي اجتماعي محبوب، درگاه هاي پرداخت، منابع داده آنلاين، برنامه هاي سرويس دهنده SaaS و غيره ) باشد شرکت فرا ايده پرداز به نحو احسن آنها را تعبيه مي کند.

 

بهبود مستمر

ما همچنين 4 مرحله پشتيباني و ارتقاء نرم افزار را بدون هيچگونه وقفه اي در کسب و کار شما و نرم افزارها فراهم مي کنيم.

 

دانش، تجربه و مهارت

چالشها

چه زماني به برنامه کاربردي تحت وب يک برنامه موفق گفته مي شود؟ چهار پارامتر اصلي براي قضاوت در مورد يک برنامه وجود دارد. اول، برنامه بايد به صورت دقيق، پايدار و سودمند عملکرد کسب و کار مورد نظر را انجام دهد. دوم، برنامه بايد داراي روش نگهداري آسان و کم هزينه ياشد. سوم، برنامه بايد يک تجربه مثبت براي کاربر به ارمغان بياورد. و مهمتر از همه هزينه خود محصول است. به معناي ديگر برنامه بايد داراي توجيه اقتصادي باشد.

 

Competencies

راه حل ها

براي ارضاي نيازهاي بالاتر، يک توسعه دهنده بايد به سطحي از بلوغ دانش و مهارت رسيده باشد. اينجا در شرکت فرا ايده پرداز ما سه الگوي اصلي شايستگي براي اطمينان از صحت و به کمال رساندن ايده و اجراي پروژه را مشخص نموده ايم.

شايستگي در فن آوري مورد استفاده
شايستگي در حيطه کاري
شايستگي در بررسي کسب و کار

برخلاف ديگر توسعه دهندگان وب که بر روي يک تکنولوژي و يا پلتفرم خاص کار مي کنند. شرکت فرا ايده پرداز سعي در متعادل کردن اين سه مؤلفه براي به ارمغان آوردن ارزش افزوده بيشتر براي مشتريانش دارد.

 

 

برخورد با پيچيدگي هاي تکنولوژي و کسب و کار

 با متحد کردن 3 مولفه دانش، تجربه و مهارت، شرکت فرا ايده پرداز با شناسايي مناطق داراي امکان صرفه جويي زماني و هزينه اي، اين هزينه ها را با توجه به پيچيدگي پروژه و کسب و کار مديريت مي کند. 

 

Technology Competency

شايستگي در فن آوري مورد استفاده

شايستگي در فن آوري مورد استفاده در شرکت فرا ايده پرداز فراتر از چيزي است به طور معمول از يک شرکت توسعه دهنده وب انتظار مي رود. ما قابليت پياده سازي پروژه هاي پبچيده و بلند پروازانه و اطمينان از توسعه پذيري و نگهداري طولاني مدت را دارا مي باشيم.

 

Business Process Complexity

پروسه پيچيدگي کسب و کار

رويکرد ما در مقوله شايستگي در فناوري مورد استفاده هميشه بر پايه شناخت مهارتهاي خود و فرايند کسب و کار است. ما قادر به ساده سازي فرايند پيچيده کاري براي کاربر نهايي در نرم افزارهاي کاربردي تحت وب که داراي منطقي پيچيده هستند مي باشيم.

 

 

تبديل به دانش ميداني

 شرکت فرا ايده پرداز داراي تجربه هاي ميداني فوق العاده اي بوده که شرکت را قادر مي سازد تا راه حل هاي متفاوتي را براي مسائل مختلف از تجارت الکترونيک و شبکه هاي اجتماعي تا توزيع محتواي رسانه و هوشمند سازي کسب و کار ارائه دهد.
 

 

 

بکارگيري تجربه کاري

براي درک بهتر نيازهاي مشتريان ما و ارائه نرم افزارهاي حياتي کسب و کار آنها شرکت فرا ايده پرداز از تجربه کاري خود استفاده مي کند. دانش کاري ما صنايع زير را تحت پوشش قرار مي دهد.    

 

 
Retail/Ecommerceخرده فروشي و تجارت الکترونيک
News and Entertainmentاخبار و سرگرمي
Social Mediaرسانه هاي اجتماعي
Healthcareسلامت
E-learning/Online Trainingآموزش الکترونيک
Travel and Hospitalityگردشگري و سفر
Manufacturingتوليد
Professional Servicesسرويس هاي حرفه اي
Finance and Accountingحسابداري و اقتصاد
Oil and Gasانرژي
Gamesبازي هاي رايانه اي
Sports and Lifestyleورزش و سبک زندگي
 

 

آغاز کنيد، آسانتر از آن چيزي که انتظار داريد

 براي شروع يک پروژه نرم افزار کاربردي تحت وب همين حالا از طريق پست الکترونيک و يا ارسال يک پيغام از طريق فرم تماس با ما ارتباط بر قرار کنيد.

 


FIP CO
 
آدرس تهران، سی متری جی
 
تلفن: 09126932596
تلفن: 09360655444
 
ايميل: info@fip-co.com
 
© FIP-CO 2014 - All right reserved
تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت فرا ایده پرداز محفوظ است.