وب و پرتال های سازمانی

فرا ایده پرداز آماده توسعه و ایجاد انواع مختلف پرتال می باشد. تخصص ما به ما اجازه ساخت انواع پرتال ها را با ترکیبی از دسترسی به اطلاعات، توزیع محتوا با همکاران، مدیریت گردش کار و مکانیزم های شبکه های اجتماعی  را می دهد.

تخصص

ساخت پرتال ها انواع بسترهای شبکه های داخلی، خارجی و اینترنت

براساس سیاست ها و اصول کاری می توان منابع اطاعات را در دسترس سطوح مختلفی قرار داد. میتوان وب سایت ها و پرتال های سازمانی با منابع اطلاعاتی مختلف، محتوا ها و برنامه های کاربردی گوناگون را در یک مکان قرار داد و بسته به نیاز کاربران و طیف گستردگی اهداف کاری مشخص و در دسترس گذاشت.

پرتال های عمومی
پرتال های سازمانی
 Public Portals  Enterprise Portals

جهت موفقیت در محیط رقابتی امروز، پرتال های عمومی ایترنتی عمودی و افقی (جمع آوری اهداف، تحکیم و انتقال داده ها و محتوای وب بسمت مخاطبان خود) و وجود امکانات پایه سیستم های مدیریتی و بسیاری از ملزومات مورد نیاز نظیر جستجوی پیشرفته، نظر سنجی، نظر دهی، اتصال به شبکه های اجتماعی

پرتال های سازمانی، به نوبه خود، نقش یک شتاب دهنده را در تسهیل فرایندهای دسترسی به اطلاعات شرکت ها ایفا میکنند، وجود توسعه دهندگان دارای دانش آنالیز کار و ماهر جهت ایجاد مجوعه ای هماهنگ و عملیاتی به همراه پشتیبانی قابل اعتماد و سریع در فعالیت های عملیاتی، همکاری، تصمیم گیری، مدیریت دانش و غیره می شود.

 

تخصص فرا ایده پرداز ارائه راحل های متناسب با نیازهای کاری شما و ایجاد، گسترش و بروزرسانی ماژول های یکپارچه:

 FIPCO Expertise

  • روش فرا ایده پرداز حمایت از رشد کار شماست. ما پرتالی کامل را با ارائه پشتیانی کامل از اصول SOA، استفاده از پروتکل های استاندارد و توسعه رابط های کاربردی شفاف، سفارشی و مستند در اختیارتان قرا می دهیم.

مهارت ها

دسترسی در هر زمان از هر کجا

پورتال های فرا ایده پرداز قابلیت مرور در بهترین حالت ممکن در تلفن های همراه را دارند که این قابلیت باعث دسترسی آسان و ارائه خدمات همیشگی در تبلت ها و تلفن های هوشمند موجود خواهد شد. جهت افزایش دسترسی های محلی (بعنوان مثال برای شعب مختلف یک شرکت) ما راه حل های تکرار محتوا و روش های همانگ سازی گوناگونی را ارائه می دهیم.

قابلیت یکپارچه سازی

فرا ایده پرداز تخصص کاملی در سیستم های اتوماسیون اداری دارد. ما توانایی اتصال پرتال به سایر منابع اطلاعاتی سازمان و نرم افزار های موجود را داریم، همچنین ما تخصص وسیعی در یکپارچه سازی با سایر نرم افزار های، درگاه های پرداخت، فیدهای خبری، شبکه های اجتماعی و ... را داریم.

کارایی و مقیاس پذیری

همگام با ارائه پرتال های پیشرفته و بسیار حرفه ای، فرا ایده پرداز از تپلوژی سرور فارم و اسقرار و پیکربندی چند فارم (پرتال ها برروی سرورها و دیتا سنترهای شرکت های بزرگ قرار خواهند گرفت) استفاده می نماید. علاوه براین تیم ما مهارت کافی در استفاده از سرورها، ابرها، شبیه ساز ها و هاستینک دارد. تیم تخصصی فرا ایده پرداز ارائه بهترین عملکرد ها را در سطوع مختلف برنامه نویسی، دیتابیس و ... را تضمین می نماید.

امنیت

ما در فرا ایده پرداز توجه زیادی برای امنیت پرتال ها بخرج می دهیم:

  • محدودیت دسترسی به داده ها و مدیریت دسترسی ها
  • تضمین امنیت تراکنش های مهم آنلاین با استفاده از SSL
  • استفاده از امضای دیچیتال و رمزنگاری داده ها

FIP CO
 
آدرس تهران، سی متری جی
 
تلفن: 09126932596
تلفن: 09360655444
 
ايميل: info@fip-co.com
 
© FIP-CO 2014 - All right reserved
تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت فرا ایده پرداز محفوظ است.