تنوع بیش از حد برنامه های کاربردی و نرم افزارهای تجاری در بازار طی سالهای اخیر باعث ایجاد هرج و مرج در سیستم های فناوری اطلاعات سازمانی شده است. سیستم عامل گوناگون و برنامه های نصب شده بر روی سخت افزارهای مختلف و وجود صدها نوع مختلف از پیامهای که از طریق وب داخل و خارج سازمان که جهت انجام کار ارسال و دریافت می شود باعث توجه ویژه ای به برنامه های با قابلیت یک پارچه سازی شده است.

یکپارچه سازی نرم افزار تضمین می کند که:

  • افزایش بهره وری سازمانی از طریق واحد کردن اکو سیستم های ناهماهنگ فناوری اطلاعات به روش تضمین ساده سازی سیستم های فناوری اطلاعات در فرآیندهای پشتیبانی و نگهداری در کنار کاهش هزینه های عملیاتی.
  • تصمیم گیری در مورد سازگاری ویکپارچه سازی جهت بالابردن مزایایی اتوماسیون اداری از طریق فرآیندهای یکپارچه سازی در سراسر شرکت.
  • اتصال و ارتباط همزمان بین برنامه های نصب شده از جمله نرم افزارهای کاری داخلی،سیستم های مبتنی بر وب و سایر راه حل های موجود برای استفاده.
  • ایجاد یک ارتباط امن و کارآمد برای یکپارچه سازی ارتباط بین تجارت متقابل و تجارت مصرف گرا در محیط کار محلی و سیستم های مبتنی بر بستر اینترنت طی یکپارچه سازی سیستم اتوماسیون اداری.

سرویس یکپارچه سازی

شرکت فرا ایده پرداز یک تولید کننده مجرب است که با استخدام کارکنانی حرفه ای، شما را جهت اجرای روند یک پارچه سازی ای به دور از ریسک با بهره گیری از اصول معماری سرویس گرا(SOA)و فرایند اتوماسیون کار(BPA) راهنمایی خواهد کرد که این روش باعث کاهش هزینه برای شما خواهد بود.

ما در نهایت یک روش جامع جهت یک پارچه سازی سیستم نرم افزاری پیشنهاد خواهیم داد،مونتاژ راه حل ها جهت رسیدن به حداکثرکارآیی بدون به خطر افتادن عملکرد فعلی سیستم. فرآیند یکپارچه سازی به شرح زیر است:

مشاوره

شرکت فرا ایده پرداز به طور دقیق و کامل به تجزیه و تحلیل نیازهای کاری و اهداف شما می پردازد، شناخت مشخصات و امکانات مورد نیاز شما برای یکپارچه سازی و مشاوره در استراتژی که در نهایت سبب طراحی مناسب جهت ایجاد زیر ساختهای مورد نیاز شما در فناوری اطلاعات می باشد.

برنامه ریزی

ما با همکاری شما بهترین رویکرد یکپارچه سازی که شامل نیازمندی های مدیریتی و ارزیابی ریسک و معماری راه حل های آن می باشد را برنامه ریزی می کنیم، ما این دو مورد را بررسی خواهیم نمود سیستمی که اکنون از آن استفاده می کنید و اهدافتان را که در آینده رشد خواهند نمود.

پیاده سازی

ما با پیاده سازی راه حل های مناسب که مطابق با خواسته ها شما باشد موجب به کار گیری حداکثر کارآیی و سهولت در اجرا خواهیم شد.

  • یکپارچه سازی نرم افزار: پیاده سازی سرویس های وب و دیگر ابزارها که توانایی تبادل داده ها را به طور خودکار دارند و فرآیند یکپارچه سازی برنامه های کاربردی متنوع.
  • پورتالهای یکپارچه: نمایش اطلاعات به دست آمده از برنامه های کاربردی متفاوت در یک رابط کاربری واحد، کاربران را قادر خواهد ساخت که به راحتی و سهولت به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.
  • فرآیند یکپارچه سازی: برای آسان کردن فرآیند های شرکت و دسترسی در لحظه تمام کاربران به اطلاعات و یکپارچه سازی در تمام سیستم.
  • یکپارچه سازی داده ها: توسعه اتصال دهنده های داده ها و میان افزارها برای یکپارچه سازی داده های برنامه ها و مکان های ذخیره سازی.
پشتیبانی فنی

ما پشتیبانی فنی سطح دو و سه که تضمین کننده عملکرد راه حل هایمان است را ارئه خواهیم نمود.

شرکت فرا ایده پرداز یک شریک قابل اعتماد برای انجام عملیات یکپارچه سازی است

شرکت فرا ایده پرداز یک شرکت با تجربه در زمینه یکپارچه سازی و توسعه برنامه های کاربردی شرکت ها، ادارات و موسسات می باشد.تجربه حرفه ای ما در زمینه فناوری اطلاعات باعث می شود که ما بتوانیم راه حل های یکپارچه سازی را با توجه به نیازهای خاص و در حال رشد شرکت شما ارائه نمایم،یک پارچه سازی و هماهنگ ساختن برنامه های کاربردی متفاوت شما در مکان ها و سیستم های متفاوتتان.در هر مرحله ما با تضمین کیفیت بالا، کارآمدی و مقرون به صرفه بودن، راهکارهایی برای مشتریانمان طراحی خواهیم نمود.

برای اطلاعات بیشتر در برای برنامه ها،پروژه ها لطفا با متخصصین ما تماس بگرید.


FIP CO
 
آدرس تهران، سی متری جی
 
تلفن: 09126932596
تلفن: 09360655444
 
ايميل: info@fip-co.com
 
© FIP-CO 2014 - All right reserved
تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت فرا ایده پرداز محفوظ است.